Witamy! Parafia św. Bartłomieja w Lipowej
Witamy! Parafia św. Bartłomieja w LipowejWitamy! Parafia św. Bartłomieja w Lipowej

UROCZYSTOSC WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH

Uroczystość Wszystkich Świętych 1 XI 2018

MSZE ŚW. 1 XI – 7.30, 9.30, 11.30 - KOŚCIÓŁ

O godz.14.00 Nieszpory, a po nich procesja na cmentarz z modlitwami za zmarłych

MSZA ŚW. NA CMENTARZU GODZ.15.00 PO ZAKOŃCZONEJ PROCESJI BĘDZIE MSZĄ ŚW. WIECZORNĄ
W kościele nie będzie już Mszy św. 1 litopada o godz. 17.30
O godz. 19.00 różaniec na cmentarzu, który poprowadzi młodzież.

MSZE ŚW. 2 XI - KOŚCIÓŁ 6.30, 7.00 i 17.30

Msza św. na cmentarzu o godz.9.00
Przed Mszą św. w kaplicy różaniec z wypominkami

WYPOMINKI NA RÓŻAŃCU O 8.30 NA CMENTARZU I O GODZ 17.00 W KOŚCIELE

WŁASCICIELI GROBÓW PROSI SIĘ O DOKONANIE PROLONGATY OPŁATY GROBU PO UPŁYWIE 20 LAT OD WYKUPU LUB POCHÓWKU.

GROBY NIEOPŁACONE PRZECHODZĄ POD ZARZĄD CMENTARZA I MOGĄ BYĆ PRZEKAZANE INNYM.

Kierujemy prośbę o nie dekorowanie nie swoich grobów aby wiadomo było że te miejsca można przekazać innym.

Odpust czyli darowanie kar doczesnych za grzechy dla dusz w czyśćcu można uzyskać 1 XI i 2 XI przez nawiedzenie kościoła odmówienie Ojcze nasz i Wierzę Boga oraz modlitwy w intencjach wyznaczonych przez Ojca św. Trzeba być po spowiedzi i przystąpić do Komunii św.

Odpust za zmarłych można zyskać także od 1-8 listopada nawiedzając cmentarz, modląc się za zmarłych i spełniając zwykłe warunki odpustu.

Za zmarłych wypominanych w wypominkach rocznych w piątki przed Mszą św. wieczorną i w niedziele przed Mszą św. południową sprawowana jest Msza św. przez cały rok w ostatni piątek miesiąca.

Za zmarłych w wypominkach jednorazowych sprawowana jest Msza św. od 1 - 8 XI o godz. 7.

RÓŻANIEC ZA ZMARŁYCH CODZIENNIE PRZEZ CAŁY LISTOPAD O GODZ. 17.00 A WYPOMINANIE ZMARŁYCH PRZED MSZĄ ŚW.

Parafia nie ubezpiecza nagrobków na cmentarzu są one własnością rodzin które wykupiły miejsce i oni odpowiadają za swoje mienie. Nagrobki można ubezpieczyć indywidualnie od wartości.

NABOŻEŃSTWA RÓŻAŃCOWE W NASZYM KOŚCIELE W NIEDZIELE i W TYGODNIU O GODZ. 17.00.

Dla narzeczonych

PORADNIA ŻYCIA RODZINNEGO
CZYNNA CZWARTEK OD 18 – 19
NALEŻY UMÓWIĆ SIĘ TELEFONICZNIE
pod nr 601 800 487

STAŁY KONFESJONAŁ

Stały konfesjonał
Terminy i miejsca stałego konfesjonału dla naszego Dekanatu:
od poniedziałku do soboty
od godz. 9.00 do 11.00 i 15.00 do 17.00
w konkatedrze Narodzenia NMP w Żywcu.

GRUPA WSPARCIA

GRUPA WSPARCIA AA

WTOREK GODZ. 18.00 salka katechetyczna.
Zapraszamy do skorzystania ze spotkań Grupy Wsparcia. Spotkania prowadzi instruktorka.
Grupa wsparcia ma charakter otwarty, czyli może przyjść każdy, kto pragnie się dowiedzieć czegokolwiek o uzależnieniu i gdzie szukać pomocy. Zachęcamy osoby borykające się z problemami, aby przyjść anonimowo i zobaczyć że w grupie łatwiej jest podjąć decyzje i walkę o siebie i trzeźwość.

<< Poprzednie 1 2 Następne>>

Content Management Powered by CuteNews